Mazda
AUTOTIP HALFAR s.r.o. Mazda Opava

Nová Mazda3

Vůz, který rozvíří vaše emoce ještě předtím, než se v něm projedete.

Dvě provedení, dva odlišné styly a zážitky. Při pohledu na silný a svůdný hatchback se vám rozbuší srdce a nebudete chtít nic jiného, než usednout za volant a vydat se na dobrodružství. Naproti tomu čistý a svěží styl sedanu vzbuzuje pocit sofistikované elegance a rafinovanosti.

Představujeme vám nový model Mazda3.
První z nové generace našich vozů.

Zažijete v něm ještě silnější pocit souznění mezi řidičem a jeho automobilem. Začíná to už tím, jak vypadá. Pokračuje tím, jak jezdí. Jaké emoce ve vás zanechává. Při vývoji jsme totiž dbali nejen na to, aby vůz splňoval vyčíslitelná a měřitelná kritéria. Šlo nám také o to, aby vyvolával ty správné pocity.

Naše designérská filozofie usiluje o jednoduché, avšak elegantní zachycení energie v pohybu. Výsledný design musí dávat najevo, že ho stvořili lidé pro jiné lidi. Představme si teplé dlaně, které tvarují modelářskou hlínu. Procítěně a precizně. Potlačení všeho zbytného, aby zůstala jen čistá krása. Otisk tvůrčí energie v každém detailu. Říkáme tomu Kodo: Duše v pohybu. Je to design, který podněcuje touhu usednout za volant. Jako to umí jenom Mazda.

Bezpečí do všech stran

Nejlepší je vždy nehodě v první řadě zabránit. Vyspělé bezpečnostní systémy obsažené v sadě i-Activsense vás upozorní na nebezpečí a pomohou zvládnout rizikové situace. Systémy jako 360˚ View Monitor, pokročilé hlídání mrtvých úhlů nebo detekce blížících se vozidel při couvání z parkovacího místa do silnice dávají řidiči lepší přehled o dění okolo. Některé ze systémů i-Activsense mohou v případě potřeby také automaticky brzdit. Vy se tak můžete lépe soustředit na samotné řízení a vychutnávat si jízdu.

Pouto mezi řidičem a jeho vozem

Každá Mazda aspiruje na dosažení stejného cíle – vytvoření souhry mezi řidičem a jeho automobilem. Jakmile se naladíte se svojí Mazdou na stejnou vlnu, vaše smysly se probudí. Budete intenzivně prožívat každý okamžik. Cítíte se energicky. Svěže. Lépe, než když jste za volant usedli. Každý aspekt každé Mazdy, od pečlivě promyšleného designu až po intuitivní reakce na každý váš pokyn, přispívá k ryzímu prožitku jízdy.


Ceník   Mám zájem o novou Mazdu 3 Mazda3
Mazda3
Mazda3

AUTOTIP HALFAR, s.r.o. Mazda Opava

Opavská 236
747 22 Dolní Benešov
IČO: 25394789

Prodej
  +420 553 651 220, 776 776 976
E-mail: prodej@mazda-autotip.cz

Servis
  +420 608 972 927
E-mail: servis@mazda-autotip.cz

PRODEJ


Tel:776 776 976

Tel:776 776 626

SERVIS


Tel:608 972 927

Tel:608 972 927